Máme rádi pohyb

Děti tak mají možnost vyzkoušet si v rámci  MŠ např.

Lyžování - díky každoročnímu lyžařskému výcviku v Mariánských Lázních.

Plavání - předplavecký výcvik v tachovském bazénu.

Bruslení - Zimní stadión v Tachově.

Sportovní akce - Olympiáda pro děti mateřských škol, turnaj ve florbale, sportovní dopoledne ve sportovní hale atd.

• Máme rádi pohyb

23. 4. 2022

Jednou z předností naší školky je široký výběr sportovních aktivit v průběhu celého školního roku. Naším cílem je utvářet u dětí kladný vztah k pohybu. .

• Zahrada naší školky

23. 4. 2022

V prostorách okolo celé naší krásné žluté školky, se nachází rezlehlá zahrada.

Není to však ledajaká zahrada se sklůzavkou, průlezkami a pískovištěm. Na naší zahradě se nachází také dopravní hřiště, lanová dráha, ale především celý komplet v rámci  enviromentální výchovy. Děti tak díky tomuto projektu mohou zažívat zázraky přírody na vlastní oči.

• Co nás v MŠ čeká

15. 4. 2022

Každý měsíc nám MŠ nabídne zajímavé divadelní představení nebo vzdělávací program .

Děti se mají určitě na co těšit !